Emniyet Kemer Takılmasının Önemi

İçeriğe git

Ana menü:

EMNİYET KEMERİ TAKILINCA
Emiyet Kemer Takılınca
EMNİYET KEMERİ TAKILMAYINCA
Emniyet Kemer Takılmayınca
ALKOL TESTİ
 
Trafik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Cihanbeyli meslek Yüksek Okulu’ndan trafikte emniyet kemerine yönelik konferans

Selçuk Üniversitesi Cihanbeyli MYO ve Konya Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünün ortaklaşa hazırladığı ‘’Trafikte Emniyet Kemerinin önemi’’ konulu konferans düzenledi.

Konferansa Konya Trafik denetleme şubesinden Polis Memuru Mücahit UÇAR ,Mete Han BİLGİÇ ve Serkan ÇEVİK’ in katıldığı. Konferansta Trafik kuralları ve emniyet kemerinin takılmasına yönelik öğrencilere bilgi verildi.

Trafikte altyapının, eğitimim, denetimin ve ilk yardımın önemine vurgu yapan yetkililer ülke olarak daha çok çalışarak sorunların giderilebileceğinin altını çizdi.

Öğrencilerimize yönelik Konferansların süreceği belirten Cihanbeyli MYO Müdürü Doç.Dr. Murat Ciniviz, ülkemizin en önemli meselelerinin başında trafik sorunlarının yer aldığına dikkat çekti.

Ayrıca bu  etkinliğin gerçekleşmesinde bizlere katkı sunan Konya Trafik Denetleme Şube Müdürü Mustafa ESKİ ve Yrd.Doç.Dr.Yağmur Küçükbezirci’e teşekkürlerini sundu.

Konuşmaların ardından emniyet kemeri simülasyon aracıyla öğrencilere uygulamalı olarak emniyet kemerinin önemi gösterildi.
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön